Eucalyptus Ethically Harvested - Olejek Eukaliptusowy (20 ml)
  • Eucalyptus Ethically Harvested - Olejek Eukaliptusowy (20 ml)
0

Eucalyptus Ethically Harvested - Olejek Eukaliptusowy (20 ml)

56,99 zł
Brutto
100% olejek z liści eukaliptusa zbierany etycznieOPIS:Silny, świeży i ostry olejek eukaliptusowy, destylowany parą wodną z niebiesko-zielonych liści rośliny, oczyszcza, ożywia i wzmacnia umysł i ciało, najczęściej stosowany do usuwania przekrwienia i łagodzenia bólu mięśni.SKŁAD:100% olejek z liści eukaliptusa globulusowego (eukaliptusa) zbierany etycznieSPOSÓB UŻYCIA:W parowniku: dodaj 6 do 8...
Pośpiesz się! Tylko 21 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

100% olejek z liści eukaliptusa zbierany etycznie

OPIS:

Silny, świeży i ostry olejek eukaliptusowy, destylowany parą wodną z niebiesko-zielonych liści rośliny, oczyszcza, ożywia i wzmacnia umysł i ciało, najczęściej stosowany do usuwania przekrwienia i łagodzenia bólu mięśni.

SKŁAD:

100% olejek z liści eukaliptusa globulusowego (eukaliptusa) zbierany etycznie

SPOSÓB UŻYCIA:

W parowniku: dodaj 6 do 8 kropli olejku eterycznego do parownika lub palnika. Inhalacje: dodaj 3 do 5 kropli olejku eterycznego do miski z bardzo gorącą wodą, wdychaj opary przez 5 do 10 minut. (Inhalacja tylko dla dzieci powyżej 10 roku życia.) W przypadku masażu: 5 kropli olejku eterycznego rozcieńczyć z 10 ml olejku nośnikowego, takiego jak olejek migdałowy lub jojoba. Kąpiel: dodaj 4 do 6 kropli olejku eterycznego na 20 ml olejku nośnikowego. Wymieszaj w wodzie.

PRZECIWWSKAZANIA:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować bezpośrednio na skórę.
Nie dla dzieci poniżej 5 roku życia. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem olejków eterycznych w czasie ciąży. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego.

BI_5468
21 Przedmioty

Specyficzne kody

Eucalyptus Ethically...

56,99 zł