0

Pregnancy Oral Spray (25 ml)

53,49 zł
Brutto
Pośpiesz się! Tylko 97 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Suplement dla kobiet w ciąży, naturalny spray o smaku mięty pieprzowej został starannie stworzony z formułą niepowodującą nudności, aby wspierać zdrową ciążę i optymalizować ogólne samopoczucie.

Spray doustny dla kobiet w ciąży zapewnia szybkie i skuteczne dostarczanie składników odżywczych w celu wsparcia wzrostu tkanek matki i prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia poprzez stymulację naturalnej produkcji energii.

- Bezpieczny w czasie ciąży i karmienia piersią

- Odpowiedni dla wegetarian, diabetyków i celiakii

Ten produkt posiada certyfikat The International Palm Oil Free Certification Trademark (POFCAP) jako wolny od oleju palmowego i jego pochodnych.

Źródłem witaminy D3 jest lanolina z wełny owiec żyjących w Australii. D3 jest całkowicie ekstrahowana z lanoliny i chociaż jest odpowiednia dla wegetarian (zatwierdzona przez społeczeństwo wegetariańskie), może nie być odpowiednia dla osób, które chcą przestrzegać ścisłej diety wegańskiej.

Składniki:

woda, rozcieńczalnik (ksylitol), trójglicerydy średniołańcuchowe, cytrynian amonu żelazowego i sól sodowa EDTA (żelazo), emulgatory (guma arabska i lecytyna słonecznikowa), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), olejek miętowy, menachinon (witamina K2), konserwant (sorbinian potasu), kwas foliowy (witamina B9), jodek potasu (jod), cholekalcyferol (witamina D3), 5-deoksyadenozylokobalamina i metylokobalamina (witamina B12).

Składniki W dziennej porcji (2 rozpylenia) %RWS
Żelazo 2,5 mg 18%
Kwas foliowy 200 µg  100%
Jod 75 µg  50%
Witamina D3 37,5 μg 750%
Witamina K2 37,5 μg 50%
Witamina B12 25 µg  1000%

RWS - referencyjna wartość spożycia

SPOSÓB UŻYCIA:

Pierwsze użycie: naciśnij pompkę 3 razy do pojawienia się cieczy. Ostrożnie spryskaj usta, najlepiej wewnętrzną stronę policzka i przytrzymaj przez kilka sekund. Po użyciu założyć nasadkę.

Stosować (2) rozpylenia dziennie. Nie trzeba przyjmować z jedzeniem ani wodą. Dobrze wstrząsnąć przed każdym użyciem.

Uwaga:

Zawiera ksylitol - nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.

Przeciwwskazania:

Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, przyjmujesz jakiekolwiek leki lub jesteś pod nadzorem lekarza, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub personelem medycznym. Ten produkt zawiera żelazo, które w nadmiarze może być szkodliwe dla bardzo małych dzieci. Suplementy nie powinny zastępować zdrowej diety i ćwiczeń. 

Sposób przechowywania:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia  w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od światła w temperaturze poniżej 30 °C.

BUU-6000
97 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Pregnancy Oral Spray (25 ml)

53,49 zł