• Nowy
Mumio żywe pierwotne - Słoiczek zdrowia (35 g)
  • Mumio żywe pierwotne - Słoiczek zdrowia (35 g)
0

Mumio żywe pierwotne - Słoiczek zdrowia (35 g)

210,99 zł
Brutto
Ałtajskie Żywe MumioSKŁADNIKI:100% ekstraktu Żywego Mumio VVV369 (pierwotne).Składniki:0,2 gEkstrakt Żywego Mumio, w tym:- kwas fulwowy- kwas humusowy0,2 g0,4 g0,01 gSPOSÓB UŻYCIA:Do użytku wewnętrznego: stosować 0,2 g Żywego Mumio 1 lub 2 x dziennie. Popić, chłodnym płynem nie gazowanym i pozbawionym alkoholu (sok, herbata, zioła, woda, mleko itp.). Najlepiej na czczo i po ostatnim posiłku...
Pośpiesz się! Tylko 17 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ałtajskie Żywe Mumio

SKŁADNIKI:

100% ekstraktu Żywego Mumio VVV369 (pierwotne).

Składniki:0,2 g
Ekstrakt Żywego Mumio, w tym:
- kwas fulwowy
- kwas humusowy
0,2 g
0,4 g
0,01 g


SPOSÓB UŻYCIA:

Do użytku wewnętrznego: stosować 0,2 g Żywego Mumio 1 lub 2 x dziennie. Popić, chłodnym płynem nie gazowanym i pozbawionym alkoholu (sok, herbata, zioła, woda, mleko itp.). Najlepiej na czczo i po ostatnim posiłku wieczornym. Ilość 0,2 g mumio to mniej więcej ziarnko ryżu. Nie należy stosować porcji większej, jako że ilość mumio nie ma wpływu na przyspieszenie działania.

Suplementację z mumio należy prowadzić przez okres 25 dni. Po tym okresie należy zrobić przerwę 5 do 8 dni. Jeżeli to konieczne, suplementację powtórzyć. Nie należy przyjmować mumio jednocześnie z lekami. Zaleca się zrobienie przerwy co najmniej 20 do 30 minut.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Produkt można przechowywać w temperaturze pokojowej lub lodówce w miejscu niedostępnym dla dzieci.

BI_7924
17 Przedmioty

Specyficzne kody

Mumio żywe pierwotne -...

210,99 zł