Libido Mężczyzna (50 kaps.)
  • Libido Mężczyzna (50 kaps.)
0

Libido Mężczyzna (50 kaps.)

40,99 zł
Brutto
Unikalna kompozycja ekstraktów stworzona z myślą o męskim libido.Żeń-szeń syberyjski wpływa na wytrzymałość organizmu oraz wspiera funkcje poznawcze i umysłowe. Korzeń maca oddziałuje na płodność oraz wzmacnia zdrowie psychiczne i fizyczne. Zawarty kordyceps zaliczany jest do adaptogenów - odżywia ciało oraz podnosi poziom energii. • Silne ekstrakty roślinne• Synergiczne połączenie roślin• 50...
Pośpiesz się! Tylko 18 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Unikalna kompozycja ekstraktów stworzona z myślą o męskim libido.

Żeń-szeń syberyjski wpływa na wytrzymałość organizmu oraz wspiera funkcje poznawcze i umysłowe. Korzeń maca oddziałuje na płodność oraz wzmacnia zdrowie psychiczne i fizyczne. Zawarty kordyceps zaliczany jest do adaptogenów - odżywia ciało oraz podnosi poziom energii.

• Silne ekstrakty roślinne

• Synergiczne połączenie roślin

• 50 dni naturalnej suplementacji

• Produkt wegański

Składniki: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleuthrococcus senticosus) 10:1, ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii) 10:1, inulina, ekstrakt z grzyba kordyceps (Cordyceps sinensis) standaryzowany na zawartość min. 40% polisacharydów. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie).

Składnik aktywny1 kapsułka
Żeń-szeń - ekstrakt 10:1175 mg
Korzeń maca - ekstrakt 10:1100 mg
Kordyceps - ekstrakt50 mg
- w tym polisacharydy (40%)20 mg

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka, raz dziennie.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po pierwszym posiłku.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Wyprodukowano w UE.

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

BI_3926
18 Przedmioty

Specyficzne kody

Libido Mężczyzna (50 kaps.)

40,99 zł