Dobra Noc (50 kaps.)
  • Dobra Noc (50 kaps.)
0

Dobra Noc (50 kaps.)

44,99 zł
Brutto
Dobra Noc pomaga w odprężeniu oraz ułatwia zasypianie.OPIS:W składzie preparatu Dobra Noc znajdziemy wysokiej jakości składniki aktywne, takie jak melatonina (przyczynia się do skrócenia czasu zasypiania), kozłek lekarski (wspomaga odprężenie, skraca czas zasypiania), szyszki chmielu (działają kojąco, promują dobry sen), werbena i passiflora.SKŁADNIKI:ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego...
Pośpiesz się! Tylko 24 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dobra Noc pomaga w odprężeniu oraz ułatwia zasypianie.

OPIS:

W składzie preparatu Dobra Noc znajdziemy wysokiej jakości składniki aktywne, takie jak melatonina (przyczynia się do skrócenia czasu zasypiania), kozłek lekarski (wspomaga odprężenie, skraca czas zasypiania), szyszki chmielu (działają kojąco, promują dobry sen), werbena i passiflora.

SKŁADNIKI:

ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis) standaryzowany na zawartość 0,8% kwasu walerianowego, ekstrakt z ziela werbeny (Verbena officinalis) 10:1, ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus) 10:1, L-tryptofan, ekstrakt z ziela passiflory (Passiflora incarnata) standaryzowany na zawartość min. 4% flawonoidów, melatonina. Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie).

Składniki1 kapsułka
Melatonina1 mg

Kozłek lekarski - ekstrakt

w tym kwas walerianowy (0,8%)

100 mg

0,8 mg

Werbena - ekstrakt 10:180 mg
Szyszka chmielu - ekstrakt 10:140 mg
L-tryptofan20 mg

Passiflora - ekstrakt

w tym flawonoidy (4%)

20 mg

0,8 mg

SPOSÓB UŻYCIA:

1 kapsułka dziennie. Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody 30 minut przed snem.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci.

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

BI_6451
24 Przedmioty

Specyficzne kody

Dobra Noc (50 kaps.)

44,99 zł