0

Spirulina hawajska Pacifica Cyanotech Aliness (90 g)

52,67 zł
Brutto
Pośpiesz się! Tylko 6 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość

OPIS:

Spirulina Pacifica od Aliness to suplement diety w formie czystego proszku zawierający algi Spirulina Pacifica pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach (USA) osuszonych przy użyciu opatentowanej technologii Ocean Chill Drying™ (patent nr 5,276,977 USA) zapewniającej najwyższą jakość oraz biodostępność wszystkich składników odżywczych.

Spirulina Pacifica pochodzi z jednej z najstarszych hodowli spiruliny na świecie, należącej do firmy Cyanotech Corporation, współpracującej stale z licznymi placówkami naukowymi w USA i Japonii.


Długoletnie doświadczenie hodowlane zaowocowało udoskonaleniem zwykłej odmiany spiruliny platensis, czyniąc ją jedną z najwartościowszych w porównaniu do spiruliny z innych światowych hodowli. Firma Cyanotech do hodowli nie używa środków chemicznych - pestycydów, herbicydów, a proces suszenia i tabletkowania jest opatentowany i odbywa się bez żadnych strat składników odżywczych (proces odbywa się w niskich temperaturach i braku dostępu tlenu).


Hawajska Spirulina Pacifica posiada znacznie wyższą zawartość kluczowych składników odżywczych niż inne produkty tego typu. Hawajska Spirulina Pacifica jest uprawiana przy użyciu 100% wody pitnej z hawajskich warstw wodonośnych oraz czystej wody oceanu bogatej w 94 minerały.


Aliness Hawajska Spirulina Pacifica posiada liczne  międzynarodowe certyfikatówy jakościowe, takie jak ISO 9002, certyfikat koszerności, certyfikat Halal, produkcji GMP oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania. Produkt  końcowy badany jest przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia jakości i bezpieczeństwa spożycia.


Hawajska Spirulina Pacifica otrzymała status GRAS (Generally Recognised As Safe) od FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków).

SKŁAD:

Spirulina Pacifica (Algi Arthrospira platensis).

Składniki: 1/2 miarki 1 miarka
Spirulina Pacifica 1,5 g 3 g

SPOSÓB UŻYCIA:

1/2 lub 1 miarka dziennie rozpuszczona w płynie, po jedzeniu.

Sterylna miarka znajduje się w środku opakowania.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

BUU-4379
6 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt

Spirulina hawajska Pacifica...

52,67 zł