Tan Removal Orange Pell-Off Mask (75 ml)
  • Tan Removal Orange Pell-Off Mask (75 ml)
0

Tan Removal Orange Pell-Off Mask (75 ml)

19,99 zł
Brutto
Himalaya Tan Removal Orange Peel-of Mask to maseczka o działaniu rewitalizującym i rozświetlającym. Zawarty w produkcie ekstrakt z pomarańczy oraz miód nawilżają, wygładzają i skutecznie odżywiają skórę twarzy - pozostawiając ją zdrowszą i bardziej wypoczętą. Składniki:Aqua, SD Alcohol 1, PolyVinyl Alcohol, PEG-32, Propylene Glycol, Niacinamide, Phenoxyethanol, Parfum, Citrus Reticulata...
Pośpiesz się! Tylko 5 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Himalaya Tan Removal Orange Peel-of Mask to maseczka o działaniu rewitalizującym i rozświetlającym. Zawarty w produkcie ekstrakt z pomarańczy oraz miód nawilżają, wygładzają i skutecznie odżywiają skórę twarzy - pozostawiając ją zdrowszą i bardziej wypoczętą.

Składniki:

Aqua, SD Alcohol 1, PolyVinyl Alcohol, PEG-32, Propylene Glycol, Niacinamide, Phenoxyethanol, Parfum, Citrus Reticulata Tangerine Peel Extract, Honey, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Papain, Cl 15985, Limonene, Linalool, Citral.

Sposób użycia:

Nałożyć równomiernie na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, omijając okolice oczu. Pozostaw maskę do wchłonięcia na 10 do 15 minut. Stosować raz lub dwa razy w tygodniu w zależności od rodzaju skóry. Nie nakładać na popękana lub podrażniona skórę.

Przeciwwskazania:

W przypadku dostania się produktu do oczu, przemyć wodą. W przypadku podrażnienia skóry lub przypadkowego połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Przechowywanie:

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu oraz w sposób niedostępny dla małych dzieci.

BI_7355
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Tan Removal Orange Pell-Off...

19,99 zł