• -15%
  • 15%
1

Kolagen Health Now- proszek 300 g

89,00 zł
75,65 zł Zniżka 15%
Brutto

Kolagen Health Now jest suplementem diety. Jedna porcja produktu zawiera 2,4 g wysokowartościowego hydrolizatu kolagenu pochodzenia wołowego. Hydrolizat kolagenu który jest białkiem, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Pośpiesz się! Tylko 14 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość

Kolagen Health Now proszek 300 g o smaku pomarańczy / 75 porcji

 

 Kolagen Health Now jest suplementem diety. Jedna porcja produktu zawiera 2,4 g wysokowartościowego hydrolizatu kolagenu pochodzenia wołowego. Hydrolizat kolagenu który jest białkiem, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

  

 Kolagen stanowi 20-30% całkowitej ilości białka w organizmie człowieka. Występuje on obficie w tkance łącznej- jest składnikiem, np. chrząstki, kości, ścięgien, naczyń krwionośnych i skóry. Kolagen jest bogaty w takie aminokwasy, jak prolina, hydroksyprolina, hydroksylizyna, arginina oraz glicyna.

 

 Kolagen Health Now zawiera profil aminokwasów, w tym aminokwasy egzogenne i względnie egzogenne, które są odpowiedzialne za prawidłową budowę białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej.

 

  Kolagen Health Now zawiera kompleks witamin, w tym witaminy z grupy B.

 

·        Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki, naczyń krwionośnych i skóry.

·        Niacyna pomaga zachować zdrową skórę.

·        Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

·        Kwas pantotenowy, niacyna,  witaminy B1 (tiamina) przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

·        Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Kwas foliowy pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów.

 

 

Składniki: hydrolizat kolagenu*, maltodekstryna, diglicynian cynku, aromat: pomarańczowy, witamina C (kwas L-askorbinowy), substancja słodząca: sukraloza, substancja barwiąca: karoteny (beta karoten), witamina B3 (kwas nikotynowy), witamina E (octan D-alfa-tokoferylu), witamina B5 (D-pantotenian wapnia), witamina B6 (fosforan pirydoksalu), witamina B1 (monoazotan tiaminy), witamina B9 (kwas pteroilomonoglutaminowy).

 

*Pochodzenie: wołowina.

 

WAŻNE INFORMACJE: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nie wyższej niż 21°C. Chronić produkt przed ekspozycją na światło słoneczne.

SPOSÓB UŻYCIA : 4 g proszku (1 miarka) należy wymieszać w 100 ml wody. Najlepiej przyjmować jedną porcję przed lub po śniadaniu.

Zawartość netto 300 g proszku / 75 porcji

14 Przedmioty

Specyficzne kody

Kolagen Health Now- proszek...

89,00 zł 75,65 zł